Instagram następcą Facebooka w świecie randek online?

Instagram następcą Facebooka w świecie randek online?

Była Nasza Klasa, popularne było GG, ale wraz z zaistnieniem Facebooka świat się diametralnie zmienił. Social Media, których założeniem była komunikacja braci studenckiej, stała się ogólnoświatowym narzędziem porozumiewania się. Dzisiaj social media to nie tylko Facebook. Z uwagi na to, że w tym miejscu coraz bardziej widoczny jest przesyt treści, ludzie szukają swojego miejsca w innych mediach. Do tych najbardziej popularnych zaliczyć można:

  • Snapchat,
  • Twitter,
  • Instagram

To nie wszystkie, ale na pewno najbardziej znane. Nieco bliżej należy przyjrzeć się Instagramowi. Zyskuje on, bowiem sporą popularność. W niektórych kręgach można usłyszeć, że jest on następcą Facebooka.

Sekret Instagramu

Instagram powstał w roku 2010. W samym założeniu chodziło o stworzenie miejsca, w którym można się dzielić zdjęciami na wzór tego, co można było uzyskać za pomocą aparatów typu Polaroid. Instagram od początku był aplikacją bezpłatną. Dwa lata później Instagram został przejęty przez Facebooka i jego możliwości zostały znacząco poszerzone. Można było między innymi zamieszczać filmy.

Instagram metodą na znajomości?

Instagram stał się narzędziem, dzięki któremu można nie tylko pochwalić się swoimi zdjęciami czy też zamieścić krótki opis. To narzędzie, przy pomocy, którego można znaleźć nowych znajomych. Instagram to miejsce, w którym możemy znaleźć osobę bliską sercu, możemy poderwać w ten sposób dziewczynę. Zawieranie znajomości w sieci nie jest dzisiaj niczym odosobnionym i bynajmniej nie służą temu wyłącznie portale randkowe. Instagram to możliwość poderwania kogoś, kto nam się po prostu podoba. Niezobowiązująca znajomość, jeśli ktoś tak chce, a może znajomość na znacznie dłużej. Poza tym także jest to doskonałe miejsce do tego, aby umówić się z kimś na spotkanie intymne. Inaczej mówiąc, za pośrednictwem Instagrama wielu ludzi umawia się na seks. Niezobowiązująco, chociaż po pewnym czasie charakter tych spotkań może, co nieco się zmienić. W przypadku zerwania znajomości wiele osób szuka informacji o tym, jak usunąć konto na Instagramie, aby zacząć wszystko od nowa, z nowym profilem.

Zawieranie znajomości pod kątem kontaktów seksualnych

Każde social media mogą służyć do zawierania nowych znajomości, również do utrzymywania kontaktów w celach seksualnych. W tym miejscu możemy w pewnym zakresie zachować dyskrecję. Niemniej jednak na pewno jest to miejsce bardziej odpowiednie do nawiązywania nowych kontaktów od Facebooka. Tym samym nie dziwi fakt, że coraz większa grupa osób przekonuje się do Instagrama. Mimo tego, że w sieci istnieje wiele różnych portali społecznościowych, to jednakże popularność Instagrama wciąż wzrasta.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*