Cytrynian sildenafilu – czym jest i jakie ma działanie?

Cytrynian sildenafilu – czym jest i jakie ma działanie?

Sildenafil jest kojarzony z leczeniem problemów z erekcją. Był on używany również w leczeniu nadciśnienia płucnego, ale w głównej mierze należy go odnosić właśnie do sfery seksualnej. Sildenafil, a w zasadzie to cytrynian sildenafilu jest taką substancją, która powoduje zwiększenie napływu krwi do ciał jamistych prącia oraz zwiększoną produkcję tlenku azotu, który następnie jest zamieniany w Comp. Następuje to przy udziale elementu podniecenia, który jest nieodzowny.

Jak przyjmować leki?

Sildenafil nie występuje w sprzedaży osobno. Jest on obecny w różnych lekach, jako substancja czynna. Mowa jest o takich lekach jak:

  • kamagra w tabletkach i w żelu,
  • viagra,
  • cenforce,

Są to leki bezpieczne do stosowania. Jednakże możemy wskazać na pewne wyłączenia i działania niepożądane. Należy zatem przed przyjęciem leku dokładnie zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania. Lek należy przyjąć zgodnie z tym, co jest napisane na ulotce. Zazwyczaj mamy do czynienia z koniecznością przyjęcia leku na około godzinę przed planowanym stosunkiem. Działanie owej substancji czynnej jest długie i pozwala na odbycie nawet kilku udanych stosunków seksualnych. Lek nie powinien być przyjmowany z posiłkiem. W takiej sytuacji bowiem można mieć do czynienia z opóźnionym działaniem. Nie można go także przyjmować z alkoholem. Tutaj możemy mówić o całkowitym braku działania. W lekach z obecnością cytrynianu sildenafilu mamy od 25 do 100 mg substancji.

Większa ilość mogłaby skutkować pewnymi działaniami niepożądanymi i złym samopoczuciem. Nie należy przyjmować większej ilości leku niż jest zalecana. Nie uzyskamy w ten sposób jeszcze lepszych efektów. Warto także nadmienić, że lek ten nie jest skuteczny, jeżeli nie będziemy mieli do czynienia z elementem stymulacji seksualnej.

Problemy natury seksualnej dotykają coraz większą ilość mężczyzn. Ważne jest znalezienie faktycznej przyczyny tych problemów. Jak najbardziej jednak można się wspomagać lekami, które oparte są o substancję czynną, jaką jest cytrynian sildenafilu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*